Duplicate entry '256887' for key 'PRIMARY'
Publikācijas - Hipotēka - Par un Pret
ℜ Valūtu kursi
← Sākumlapa
Lapas karte
Kontakti
Publikācijas

Hipotēka - Par un Pret

Kāpēc cilvēki vēršas finanšu iestādēs, lai saņemtu aizdevumu?

Sekmīgam cilvēkam, kurš sevi pierādīja profesionālajā jomā, vēlas lai viņam būtu savs dzīvoklis, māja, vai auto, bet izrādās, lai tikt pie tā visa nepieciešami naudas līdzekļi. Ikvienu nekustamā īpašuma īpašnieku var uzskatīt par sekmīgu cilvēku, gan karjerā, gan visā sasniegtā dzīvē. Tieši tāpēc dzīvē gadās tādi momenti, kad cilvēki pieņēm lēmumu par hipotekāra aizdevuma noformēšanu.

Par stimulu noformēt aizdevumu, var kļūt draugu padoms, veiksmīga kolēģu pieredze, reklāma televīzijā vai reklāmas izkārtnes ielās. Bet ja uzticēties tikai šiem informācijas avotiem, pārdzīvojot kolēģu vai paziņu neveiksmīgai pieredzei, tad hipotēka, var kļūt par pilnīgi nepieņemamu dzīvokļa jautājuma risinājumu.Hipotēka - tas ir tāds gadījums, kad tev nevajadzētu uzticēties citu cilvēku pieredzei, bet gan rūpīgi izvērtējot visu par un pret patstāvīgi.

Hipotēka: verdzība vai ieguvums?

Ko darīt, ja Jums steidzami nepieciešama liela naudas summa? Jūs esat nolēmis palielināt mājokļa telpas, kā arī plānojat ģimenes pieaugumu. Vai veidojot jauno ģimeni, vēlaties dzīvot atsevišķi no vecākiem. Šis lēmums ir apsveicams, bet kur iegūt tik lielu naudas summu. Piemēram 100 000 ASV dolāru.

Pirmais godīgais risinājums šai problēmai - ir nopelnīt! Bet kur gan atrast labi atalgotu darbu, lai nopelnītās naudas pietiktu pārtikai, drēbēm, maksājumiem par dzīvokli, internetu, un vel jāatliek neparedzētiem izdevumiem. Tadā tempā līdz pensijas vecumam neizdosies nopelnīt dzīvokļa iegādei pat  sev, nerunājot par mazbērniem.

Par otro variantu varam uzskatīt naudas diedelēšanu no radiniekiem, tuviem cilvēkiem. Pieprasīt vecākiem, krāt bagātu radinieku uzdāvināto naudu. Bet šis variants diezgan pazemojošs. Vai nav tiesa?

Var pārbaudīt veco labu draudzību. Aizņemoties naudu no draugiem, pārbaudīsiet attiecību izturību. Parodoksāli, vai ir vēlme pazaudēt draugu dzīvokļa dēļ?

Labākais variants: Saņemt aizdevumu bankā. Šodien šis variants efektīvāks nekā visi iepriekšējie.

Un izrādas ka banka var kļūt par uzticamu draugu un partneri mājokļa iegādes jautājumā.

Atcerieties, ka hipotekāra kreditēšana var būt ka verdzība, ja aizdevumu ikmēneša maksājums ir 9/10 no ienākumiem, tad par labumu pat neiet runa. Ja nav iespējams samaksāt par aizdevumu, tad būs nepatīkami tiesas procesi, banka caur tiesu atsavinās ieķīlāto un Jūsu īpašumu. Tad kāds būs ieguvums?

Secinājums

Hipotēka - ir instruments. Prasme izmantot šo instrumentu dod iespēju dzīvot krāšņāk, labāk un ērtāk. Neprasmīga izmantošana var radīt reālus draudus, un ka rezultātā Jūs varat  zaudēt visu.

Kļūt par parādnieku, domāt katru dienu, mirkli kā atgūt naudu lai norēķināties ar banku, var salīdzināt tikai ar nāvi. Esiet modri un atbildīgi, Jūsu parādus maksāsiet tikai Jūs paši.

Tā ir Jūsu izvēle, Jūsu risks! Lai hipotēka kļūtu par draugu un partneri - jādomā patstāvīgi ļoti daudz .


Atpakaļ
Developed in Skynets