Duplicate entry '256887' for key 'PRIMARY'
Publikācijas - Ko slēpj bankas, sniedzot aizdevumus?
ℜ Valūtu kursi
← Sākumlapa
Lapas karte
Kontakti
Publikācijas

Ko slēpj bankas, sniedzot aizdevumus?

Pēdēja laikā analītiķi prognozē tādu banku tirgus situāciju, kad aizdevumu produkti kļūs arvien sarežģītāķi, procentu likmes paaugstināsies, stingrākas prasības attiecība uz aizņēmējiem.
Parodoksāla situācija - konkurence banku vidu pieaug, bet to elastīgums samazinās.

Ko darīt uzņēmējam, kuram nepieciešams aizdevums biznesa attīstībai? Kuru banku izvēlēties, un kur meklēt labāku variantu? Situāciju pasliktina arī  baumas, par banku negodīgu darbību, paaugstinātām procentu likmēm, pēkšņi pārtrauktajām  kredītu līnijām ,izsniegtajām celtniecībai, augsta riska ekonomikas sektoram.

Tas ir viens no uzņēmēju un banku sadarbības sāpju punktiem.
Par vienu no konflikta risinājumiem var uzskatīt kredīt brokeru darbību. Vēl pāris gadu atpakaļ par tās eksistenci praktiski nebija informācijas. Šodien kredītu brokeru tirgus Latvijā tikai top. Runājot par brokeru sadarbības perspektīvām, pagaidām ir  diezgan daudz neskaidrības. Kam izdevīgāks brokeris? Bankai vai aizņēmējam?

Neatkarīgie eksperti uzskata, ka šī sadarbība ir izdevīga abām pusēm.  Aizdevējs iegūst jaunus klientus ar pareizi un pilnībā noformētiem dokumentiem, aizņēmējs samazina savus riskus izvēloties "neizdevīgo" kredītu, ietaupot gan laiku, gan pūles, kurus viņš atvēlētu patstāvīgi formējot kredītu.

"Evrokredit" piedāvā savā pakalpojumu klāsta "Kredītu brokeri mazām un vidējam biznesam", kvalificētie speciālisti izskaidros aktuālo informāciju par kreditēšanas iespējam un kredītu brokeru darbību. Ka arī atbildēs uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar mazo un vidējo uzņemējdarbību.

Mēs aicinām uz dialogu visus interesentus: masu informācijas līdzekļu pārstāvjus, finanšu un tirdzniecības struktūras.


Atpakaļ
Developed in Skynets